O nas

 

WURST KIOSK – niemiecka jakość w Polsce

WURST KIOSK to marka obecna na polskim rynku gastronomicznym od 2012 roku. Pojawiliśmy się, żeby wypełnić lukę w polskim rynku fast foodowym – jako pierwsi w Warszawie zaoferowaliśmy oryginalne niemieckie wursty. Wysokiej jakości niemieckie kiełbaski przebojem zdobyły podniebienia Polaków – liczba punktów rozwijanych pod marką Wurst Kiosk ciągle rośnie, znajdziecie nas już nie tylko w Warszawie, ale i np. w Trójmieście.wurst-ambasada-de Sprzedawane przez nas wyroby znalazły uznanie w oczach Ambasady Niemiec i bloga Street Food Polska, który przyznał nam swoja naklejkę Street Food Polska Poleca. Nasze Wurst Wageny docierają na eventy, festiwale i wszędzie tam, gdzie trzeba nakarmić głodnych i wymagających. Oprócz niemieckich kiełbas i golonki zjesz u nas prawdziwe belgijskie frytki i napijesz się niemieckiego piwa.

Ambasador

Wpadnij do Wurst Kiosku – u nas Oktoberfest trwa cały rok!

Jesteśmy również hurtownią niemieckich kiełbasek i sosów, nasze wyroby dostarczamy do kilku punktów gastronomicznych m.in do restauracji należących do Pana Jarczyńskiego. W głównym lokalu na Saskiej Kępie w Warszawie można kupić musztardę, sos curry, wursty w mniejszych opakowaniach.

Zapraszamy

FRANCZYZA

Obecnie WURST KIOSK posiada 3 jednostki franczyzowe. W Gdyni, Gdańsku i franczyzowy Wurst Wagen. W tym roku zamierzamy nadal rozwijać naszą sieć franczyzową, zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: catering@wurstkiosk.pl

howag 2
999572_537533186340198_8165869_n

 

 

Share 

MEDIA O NAS:

Street Food Polska

Street Food Polska

Na Monciaku

Na Monciaku

Gazeta.pl

Gazeta.pl

Na Temat

Na Temat

Na Temat - Oktoberfest

Na Temat – Oktoberfest

Gazeta.pl

Gazeta.pl

Na Monciaku - Festiwal

Na Monciaku – Festiwal

Gazeta - Pieniądze

Gazeta – Pieniądze

Gazeta - Trójmiasto

Gazeta – Trójmiasto

Co Jest Grane

Co Jest Grane

Pojechane Wakacje

Pojechane Wakacje

Wprost

Wprost

Smak - Magazyn

Smak – Magazyn

Street Food Polska

Street Food Polska

Street Food Polska

Street Food Polska

Puls Biznesu

Puls Biznesu


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress